Informacja o działkach na sprzedaż

Zarząd Powiatu w Łukowie rozpoczął procedurę technicznego, geodezyjnego i prawnego przygotowania do sprzedaży w trybie przetargowym nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Powiatu Łukowskiego, położonej w Ryżkach gm. Łuków, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 51/7 o powierzchni 6,1641 ha. Po wykonaniu czynności związanych z opracowaniem planistycznym w celu dokonania podziału na działki budowlane, dokonaniu podziału i wyceny przez rzeczoznawcę majątkowego zostanie podany do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. Następnie po upływie terminów przewidzianych ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. z 2010 r. nr 102, poz. 651 ze zm.) zostanie ogłoszony przetarg na sprzedaż nieruchomości. Powyższe informacje będą również publikowane na niniejszej stronie internetowej. Szczegółowe informacje można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Łukowie przy ul. Piłsudskiego 17, pok. Nr 53 lub pod nr telefonu 25 798 22 03 wew. 276.

Koncepcja zagospodarowania przestrzennego działki nr 51/7 w Ryżkach.

W załączeniu plan działek przeznaczonych do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
z usługami nieuciążliwymi, położonych w Ryżkach gm. Łuków /PDF/