XIII Ogólnopolski Bieg Uliczny ,, Grzmią pod Stoczkiem armaty”.

W sobotę 9. lutego 2013 po raz trzynasty w Stoczku Łukowskim odbędą się Ogólnopolskie Biegi Uliczne „Grzmią pod Stoczkiem Armaty”. Patronat honorowy nad imprezą w tym roku objął Starosta Łukowski – Janusz Kozioł.

Głównym celem biegów jest popularyzowania zdrowego stylu życia, upowszechniania aktywności fizycznej dzieci, młodzieży i dorosłych oraz uczczenie –182. rocznicy zwycięskiej bitwy pod Stoczkiem Łukowskim stoczonej przez gen. Józefa Dwernickiego. Impreza  rozpocznie się o godzinie 9.30.   Organizatorami XIII Ogólnopolskich Biegów Ulicznych „Grzmią Armaty pod Stoczkiem” są Urząd Miasta Stoczek Łukowski, LKS „DWERNICKI” Stoczek Łukowski oraz Miejski Ośrodek Kultury.

W załączeniu regulamin XIII Ogólnopolskich Biegów Ulicznych „Grzmią Armaty pod Stoczkiem”.