„Unijne dotacje na Lubelskie innowacje”

„Unijne dotacje na Lubelskie innowacje”

 

9 października w Sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w Starostwie Powiatowym w Łukowie odbyło się spotkanie pt. „Unijne dotacje na Lubelskie innowacje” dla przedsiębiorców z terenu powiatu łukowskiego.

 

Organizatorem spotkania była Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie, która od ponad dekady pomaga firmom w regionie lubelskim zdobywać dofinansowanie. Spotkanie miało na celu przybliżenie przedsiębiorcom  i przyszłym właścicielom firm korzyści, jakie płyną z aplikowania o fundusze unijne. Zebranych na sali powitał Wicestarosta Łukowski Włodzimierz Wolski. Następnie swoje prelekcje przedstawili z-ca Dyrektora LAWP w Lublinie Radosław Tkaczyk, Beata Góralczyk z Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A, Emilia Wałąch z Lubelskiej Fundacji Rozwoju oraz Krzysztof Prybuła z Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Lublinie.

 

Szczegółowe informacje dotyczące naborów wniosków można otrzymać u pracowników Punktu Kontaktowego RPO w LAWP pod numerami telefonu: 81 462 38 12, 81 462 38 31 lub osobiście, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 -15.30 przy ul. Wojciechowskiej 9 a w Lublinie. 

Powrót