Konkurs plastyczny na stulecie odzyskania niepodległości

Muzeum Regionalne w Łukowie i Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na stulecie odzyskania niepodległości.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół oraz osób dorosłych. Jego tematem jest wykonanie plakatu w formacie A4 lub A3 symbolizującego setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Mile widziane będą prace o tematyce niepodległościowej z uwzględnieniem historii regionu.

Dzieła należy dostarczyć do 12 października (osobiście bądź drogą pocztową) do Muzeum Regionalnego w Łukowie, ul. Piłsudskiego 19. Wraz z pracą uczestnik konkursu zobowiązany jest złożyć wypełniony formularz zgłoszenia uczestnictwa. Regulamin i formularz zgłoszenia dostępny jest w siedzibie muzeum. Technika prac jest dowolna. Organizatorzy proszą jedynie, aby była możliwość ich późniejszego zeskanowania.

Termin dostarczania prac upływa 12 października.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas otwarcia wystawy pokonkursowej w gmachu Muzeum Regionalnego w Łukowie. Autorzy najlepszych prac z każdej kategorii otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

W załączniku REGULAMIN