Turniej Piłki Nożnej "100-Lecia Niepodległości”

Turniej Piłki Nożnej

W trzecią niedzielę sierpnia 2018r. na boisku piłkarskim w Wólce Świątkowej zostanie rozegrany Powiatowy Turniej Piłki Nożnej. Okazją do rozegrania zawodów będzie 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Gospodarzem zawodów będzie miejscowy WKS, który zorganizuje turniej przy wsparciu Powiatowego Zrzeszenia LZS. Rozpoczęcie rozgrywek piłkarskich zaplanowano na godz. 13.00. Obok drużyny gospodarzy LZS WKS Wólka Świątkowa w turnieju zapowiedziały swój udział drużyny:

1. LZS BÓR Dąbie,
  2. LZS ORLĘTA Gołaszyn,
  3. LZS GRĘZOVIA Gręzówka,
  4. KS START Gózd,
  5. KS TUR Turze Rogi,
  6. LZS ORZEŁ Zalesie.

Wakacyjny turniej poprowadzą profesjonalni sędziowie piłkarscy. Zwycięskie drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Rywalizację sportową zwieńczy uroczyste podsumowanie zawodów.

Rywalizacja z pewnością dostarczy kibicom wielu piłkarskich emocji, a turniej rozgrywany tuż przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych będzie dobrą okazją do sprawdzenia przedsezonowej formy.

Serdecznie zapraszają: LZS WKS Wólka Świątkowa, Radny Powiatu Łukowskiego Krzysztof Fornal oraz Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Marek Kopeć.