Dzień Dziecka w Baczkowie

8 czerwca 2018r. Stowarzyszenie Przyjaciół Ośrodka w Baczkowie po raz kolejny zorganizowało w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym Dzień Rodziny. Jest to cykliczna impreza integracyjna dla całej społeczności szkolnej i środowiska lokalnego. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz powiatu: Starosta Łukowski–  Janusz Kozioł, Dyrektor PCPR – Lech Dębczak, Naczelnik Wydziału Administracyjno – Gospodarczego – Michał Zarzycki oraz Prezes PKS Łuków – Tomasz Madoń. Przybyli przedstawiciele gminy Wola Mysłowska: Wójt –  Władysław Mika, Sekretarz p. Kinga Szerszeń oraz Przewodniczący Rady Gminy – T. Talarek.

Obecni byli rówież przedstawiciele służb mundurowych: Komendant Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim – p. Krzysztof Skwarek i strażacy OSP z Ksawerynowa.

Wspólnie z naszymi wychowankami bawili się uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół: Wandowa, Czerśli, Mysłowa, Jarczewa oraz  uczestnicy ŚDS z Anielina.

Atrakcji nie zabrakło: zjeżdżalnie, zamek z piłkami, trampoliny, zabawy z animatorami, malowanie twarzy, pokaz wozu strażackiego. Wspólne tańce i zabawa tworzyły niezwykłą atmosferę.