Wójt Gminy Łuków w finale konkursu "Wójt Roku 2017"

Wójt Gminy Łuków w finale konkursu

Kapituła konkursu "Wójt roku 2017" wybrała finałową dziesiątkę z grona zgłoszonych kandydatów . W gronie tych osób znalazł się Wójt Gminy Łuków Mariusz Osiak, który jest jedynym przedstawicielem Województwa Lubelskiego. Głosami widzów Telewizji Polskiej S. A.  wyłoniony zostanie zwycięzca konkursu , który wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy.Zgodnie z regulaminem konkursu głosowanie SMS na finalistów konkursu „Wójt roku 2017” oraz prezentacja ich sylwetek na antenie Programu 1 TVP S.A. będzie prowadzona w terminie od 26 marca do 9 kwietnia 2018. Dla potrzeb promocji konkursu dziennikarze Telewizji Polskiej S. A. zrealizują filmowe sylwetki 10 wójtów zakwalifikowanych przez kapitułę do finału konkursu.

Finałowa dziesiątka konkursu "Wójt Roku 2017"(kolejność alfabetyczna):

1. Bugiel Ryszard Kazimierz -  Gmina Kamień, woj. podkarpackie
  2. Ewertowski Tomasz -  Gmina Lubawa, woj. warmińsko - mazurskie