XVIII Ogólnopolski Bieg Uliczny „Grzmią pod Stoczkiem armaty”

Urząd Miasta w Stoczku Łukowskim zaprasza wszystkich chętnych do udziału w XVIII Ogólnopolskim Biegu „Grzmią pod Stoczkiem armaty”. Impreza odbędzie się na Placu Kościuszki 24 lutego 2018 roku o godz. 9.30. Bieg główny będzie odbywał się na dystansie 10 km. Ponadto odbędą się biegi na 5 km, biegi dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych oraz zawody Nordic Walking.

Bieg poświęcony jest 187 rocznicy zwycięskiej bitwy pod Stoczkiem, stoczonej przez gen. Józefa Dwernickiego z wojskami rosyjskimi oraz uczczenie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dla zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych przewidziane są puchary oraz upominki rzeczowe. Organizatorami biegów są: Urząd Miasta w Stoczku Łukowskim, LKS „DWERNICKI” Stoczek Łukowski, Miejski Ośrodek Kultury w Stoczku Łukowskim.

Zgłoszenia do biegu głównego  przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.biegwstoczku.pl  oraz www.time2go.pl

Regulamin biegu /PDF/

Regulamin Nordic Walking /PDF/