Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich

W Biłgoraju odbył się Finał Ligi Wojewódzkiej Juniorek i Juniorów oraz Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich. W zawodach wystartowało 79 zawodniczek i zawodników z województwa lubelskiego i podkarpackiego. W turnieju najlepszy wynik wśród zawodniczek z wynikiem 208,8 pkt. osiągnęła Karolina Czajka z Unii Hrubieszów, zaś wśród juniorów reprezentant ŁKS Orlęta Łuków Marcin Izdebski- 339,7 pkt. W lidze z dużą przewagą zwyciężyły juniorki z Hrubieszowa z wynikiem 2487,6 pkt. Wśród juniorów, po czterech rundach i zaciętej walce do ostatniego podejścia, najlepszą drużyną województwa lubelskiego juniorów zostały nasze Orły. Zwycięskie zespoły otrzymały najwyższej klasy sprzęt sportowy do podnoszenia ciężarów ufundowany przez Lubelski Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki Burmistrzowi Miasta Łuków. Na sukces łukowskiego zespołu zapracowali:Marcin Izdebski, Łukasz Boncik, Bartosz Boncik, Jakub Sadło Bartłomiej Bajora, Mateusz Kucharzak.