Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Łukowskiego

W dniu 6.12.2017 w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Łukowskiego w roku szkolnym 2016-2017. Podczas uroczystości obecni byli Starosta Łukowski Janusz Kozioł, Wicestarosta Łukowski Włodzimierz Wolski, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łukowskiego Karol Ciołek, Naczelnik Wydziału Promocji, Rozwoju i Polityki Społecznej Roman Bocian, Kierownik Referatu Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Społecznych Zbigniew Sokół, Dyrektor Powiatowego Zespołu Oświatowego Krzysztof Konstanty, Dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych oraz Zespołu Placówek w Łukowie wraz  z młodzieżą,  przedstawiciele Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego.

W trakcie uroczystości na ręce Starosty Łukowskiego został przekazany puchar, który na podsumowaniu współzawodnictwa szkół oraz samorządów powiatowych na szczeblu wojewódzkim zorganizowanym w Chełmie w dniu 10 listopada 2017 przez Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Lublinie za zajęcie II miejsca w klasyfikacji punktowej odebrali Pan Karol Ciołek i Pan Krzysztof Konstanty.  W dalszej części spotkania zaproszeni uczniowie wraz z opiekunami oraz dyrektorzy placówek oświatowych otrzymali statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Po raz pierwszy Zarząd Powiatu Łukowskiego wyróżnił również uczniów oraz opiekunów Zespołu Placówek w Łukowie. Na zakończenie uroczystości wręczono również podziękowania dla Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Łukowie zaorganizację i przygotowanie rozgrywek sportowych młodzieży szkolnej.  W podsumowaniu  Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego uwzględniono szkoły z 22 powiatów w czterech kategoriach: Igrzyska, Gimnazjada, Licealiada oraz Powiaty.

W załączeniu PODSUMOWANIEWSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO oraz GALERIA