Sukcesy zawodników KSW Łuków w ogólnopolskich zawodach

W dniu 3 grudnia 2017 roku w Mysłowicach odbyły się ogólnopolskie zawody w ramach Śląskiej Ligi Kickboxingu. W turnieju zorganizowanym pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu wystartowało ponad 330 kickbokserów z całego kraju. Do Mysłowic udali się też podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z Klubu Sportów Walki KSW Łuków - działającego w ramach  Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „ Nasz Region” przy OSiR w Łukowie.

W zawodach rewelacyjnie spisał się Jakub Strzyżewski, który zdobył dwa złote medale w formule light contact i kick light w kategorii seniorów do 69 kg. Jakub wygrał sześć pojedynków, z czego cztery walki rozstrzygnął przed czasem. Świetnie spisała się aktualna brązowa medalistka mistrzostw świata kadetów starszych  Marta Pawlikowska, która została uznana przez organizatorów najlepszą zawodniczka turnieju w swojej kategorii wiekowej. Marta zdobyła trzy złote medale, we wszystkich formułach w których startowała tj. pontfighting, light contact i kick light w kategorii kadetów starszych do 46 kg. Dobrze spisali się tez pozostali reprezentanci KSW Łuków, którzy startowali w różnych formułach i przynajmniej w jednej z nich zdobyli medal tj. Natalia Zarzycka, Martyna Czerepińska, Amelia Wasilewska,Wiktoria Skrobas, Kinga Komorowska, Monika Olszewska, Aleksandra Michalak, Patrycja Pawlikowska, Nikola Kozłowska, Jakub Krukow, Kewin Kozłowski, Kamil Salamonczyk, Kamil Szczygielski i Maciej Mościcki.