Terminal płatniczy w Starostwie Powiatowym w Łukowie

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 24 października 2017 roku w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Starostwa Powiatowego w Łukowie przy ul. Piłsudskiego 29 (budynek przy bazie PKS) uruchomiony został terminal płatniczy, za pomocą którego można dokonywać opłat za usługi geodezyjne z wykorzystaniem kart płatniczych.

Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w naszym urzędzie jest odpowiedzią na oczekiwania klientów.

Dodatkowo informujemy, że klienci urzędu (płatnicy) dokonujący płatności przy pomocy karty płatniczej nie ponoszą żadnych prowizji.

Mamy nadzieję, że przyjmowanie opłat w formie bezgotówkowej będzie dla Państwa wygodne, zaoszczędzi czas, zwiększy bezpieczeństwo transakcji, a dla urzędu przełoży się na usprawnienie prac całej instytucji. Zachęcamy do korzystania z tej formy płatności.