Łukowscy policjanci obchodzili swoje święto

W dniu 11.07.2017r łukowscy policjanci obchodzili swoje święto. W uroczystości udział wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadkom. Jerzy Czebreszuk, kierownictwo KPP w Łukowie, policjanci, pracownicy cywilni a także zaproszeni goście w tym m.in. samorządowcy, przedstawiciele rożnych instytucji, rodziny policjantów, funkcjonariusze, a także emerytowani komendanci łukowskiej jednostki. W Kolegiacie pw Przemienienia Pańskiego w Łukowie Ksiądz Kanonik Antoni Pietruszka, wraz z księżmi z łukowskich parafii odprawił mszę święta w intencji policjantów, pracowników cywilnych  i ich rodzin. Następnie w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II Starostwa Powiatowego w Łukowie odbyła się uroczysta zbiórka. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadkom. Jerzy Czebreszuk oraz Komendant Powiatowy Policji w Łukowie nadkom. Leszek Misiak wręczyli policjantom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. W tym roku mianowanie na wyższy stopień służbowy otrzymało 52 policjantów. Podczas uroczystości Starosta Łukowski Janusz Kozioł na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie, wyróżnił policjantów upominkami rzeczowymi za pierwsze i drugie miejsce w konkursie „Dzielnicowy Roku”.

Źródło: KPP w Łukowie