Powiat Łukowski i Miasto Łuków w Magazynie Regionalnym TVP 3

W dniu 29.06.2017r. został wyemitowany w TVP3 Lublin program społeczno-informacyjny z Łukowa w ramach cyklicznej audycji Magazyn Regionalny. W programie przedstawiono relację z aktualnych wydarzeń obejmujących między innymi  inwestycje realizowane przez Miasto Łuków. Przed Magazynem Regionalnym miała miejsce emisja  spotu promocyjnego Powiatu Łukowskiego w ramach współpracy w dziedzinie promocji samorządu powiatowego przez Telewizję Polską S.A. Spot prezentuje atrakcyjność inwestycyjną i turystyczną Powiatu Łukowskiego z napisami w języku angielskim. W ramach zawartej umowy w dziedzinie promocji Powiatu Łukowskiego zaplanowano trzy emisje spotów promocyjnych oraz realizację oraz emisję dwóch filmów dokumentalnych dotyczących Muzeum Henryka Sienkiewicza oraz unikatowej przyrody i miejsc pamięci na Ziemi Łukowskiej.

W załączeniu:

MAGAZYN  REGIONALNY  Z  ŁUKOWA