Sukces tancerzy Zespołu Regionalnego „Łuków”

Tancerze Zespołu Regionalnego „Łuków” działającego w ramach Stowarzyszenia Społeczno- Kulturalnego ”Nasz Region” odnieśli swój kolejny sukces artystyczny. W dniu 10 czerwca 2017 roku podopieczni Renaty Pawlikowskiej i Przemysława Oskroby wzięli udział w XVII Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tańca Ludowego we Włodawie. Przegląd odbywał się pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Starosty Włodawskiego oraz Burmistrza Włodawy. Łukowscy artyści wykonali suitę śląską i tańce podlaskie, które zostały wysoko ocenione przez jury. Zespół otrzymał wyróżnienie. W najbliższym czasie zespół wystąpi na uroczystości z okazji 25-lecia parafii Świętego Brata Alberta w Łukowie, a później w połowie lipca udaje się na festiwal do Rimini we Włoszech. Próby zespołu odbywają się na sali przy ul. Warszawskiej 24, gdzie można zapisywać dzieci do nowych grup tanecznych.