Uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie

W dniu 20.04.2017r w Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego Komendanta inspektora Ryszarda Szklarza, który po blisko 26 latach służby odchodzi na emeryturę. W spotkaniu uczestniczyli m.in Komendant Wojewódzki Policji inspektor Paweł Dobrodziej, Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, przedstawiciele samorządów poszczególnych szczebli, prokuratury oraz policjanci i pracownicy komendy. Podczas pożegnania padło wiele ciepłych słów i podziękowań za lata dobrej służby, wyrozumiałość, a także pomoc w realizacji wielu trudnych przedsięwzięć.  Inspektor Ryszard  Szklarz podziękował wszystkim z którymi miał przyjemność współpracować za zrozumienie i wsparcie w przezwyciężaniu problemów. W imieniu wszystkich policjantów i pracowników cywilnych podziękowania za rok wspólnej służby złożył komendantowi Szklarzowi jego zastępca Leszek Misiak, który będzie pełnił  obowiązki  Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie.

Źródło: KWP Lublin