Podsumowanie konkursu „Podróże z Sienkiewiczem”

W dniu 7 listopada 2016 r. w gmachu Muzeum Regionalnego w Łukowie zostali nagrodzeni zwycięzcy konkursu pt. „Podróże z Sienkiewiczem”. Pamiątkowe dyplomy oraz upominki otrzymali: Dziecięcy Zespól Regionalny „Kropelki Rosy” oraz Państwo Joanna i Łukasz Golbowie. „Kropelki Rosy” przysłały pocztówkę z wakacyjnego wyjazdu do Leptokarii w Grecji, natomiast nagrodę w imieniu zespołu odebrała Pani Renata Pawlikowska. Państwo Golbowie przysłali pocztówkę z Zakopanego. Muzeum Regionalne w Łukowie w związku z obchodzonym Rokiem Henryka Sienkiewicza ogłosiło konkurs, którego głównym celem było wysłanie z podróży wakacyjnej pocztówki z wizerunkiem Henryka Sienkiewicza na adres placówki. Wpłynęło 13 kart, które wzięły udział w losowaniu nagród.